PROYOU THE MOISTURIZER CONDITIONER

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE MOISTURIZER CONDITIONER - Balsam me shplarje hidratues per floke te thate nga Revlon Professional. Hidratim i menjehershem dhe afatgjate me linjen... Lexo me shume

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 75ml
Lek 1,000.00
Mbaruar
PROYOU THE MOISTURIZER CONDITIONER - Balsam me shplarje hidratues per floke te thate nga Revlon Professional.

Hidratim i menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur ne PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila i le floket e bute dhe plot sheklqim. 

Hydrating Conditioner, formule hidratuese e cila ushqen dhe hidraton floket e thate, si dhe lehteson krehjen dhe menaxhimin e tyre. 

Perdorimi: Pas larjes me shampo, aplikoni nga mesi gjatësise se flokeve deri në skaje. 

Lëreni të veprojë për 2 min.  Shpëlajeni tërësisht. 

Masat: 350ml, 75ml

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE MOISTURIZER CONDITIONER

350ml
350ml
Lek 1,000.00