PRO YOU THE KEEPER COLOR CARE CONDITIONER

Lek 500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Keeper Color Care ConditionerBalsam profesional i cili trajton floket e lyer. Trajton, zbut, rigjeneron floket duke ruajtur intensitetin dhegjallerine e ngjyres se flokeve te lyer me A.R.T... Lexo me shume

Masa: 75ml

  • 350ml
  • 75ml
Lek 500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Pro You The Keeper Color Care Conditioner
Balsam profesional i cili trajton floket e lyer. Trajton, zbut, rigjeneron floket duke ruajtur intensitetin dhe
gjallerine e ngjyres se flokeve te lyer me A.R.T System COLOR DEFEND. Lajini floket sa here te doni, aplikoni me
pas masken trajtuese per te rritur intensitetin e ngjyres si ne diten e pare te lyerjes. Krijuar per te zgjatur
intensitetin e ngjyres se flokeve, per ngjyra te theksuara dhe vibrante.
  • Mbron ngjyren ne floke te lyer
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
  • Lehteson krehjen
  • Ushqen floket e demtuar nga lyerja
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Shperlani floket mire me uje te bollshem.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Keeper Shampoo dhe Keeper Mask te se njejtes linje per rezultat
me te shpejte dhe me te plote. Mund te shtoni dhe Keeper Booster per trajtim intensiv.
75ml/350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes