PRO YOU THE TAMER SMOOTHING SHAMPOO

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
Lek 1,200.00
Mbaruar

Pro You The Tamer Smoothing ShampooShampo super zbutese per floke te pabindur dhe te djegur. Formula e re A.R.T System FrizzBlock pastron thellesisht dhe zbut floket. I rigjeneron dhe i le te menaxhueshem. Floke temendafshte dhe super te shendetshem. Paston... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Tamer Smoothing Shampoo
Shampo super zbutese per floke te pabindur dhe te djegur. Formula e re A.R.T System Frizz
Block pastron thellesisht dhe zbut floket. I rigjeneron dhe i le te menaxhueshem. Floke te
mendafshte dhe super te shendetshem.
  • Paston thellesisht
  • Zbut floket
  • Anti frizz
Perdorimi
Aplikoni shampon dhe lani butesisht floket. Lereni 2-3 min te funksionoje me mire.

* Keshillohet te shoqerohet me Smoothing Conditioner dhe Smoothing Balm te se njejtes linje
per funksion te shpejte dhe te plote.
350ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop