PRO YOU THE KEEPER COLOR CARE SHAMPOO

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
  • 85ml
Lek 1,000.00
Mbaruar

Pro You The Keeper Color Care ShampooShampo profesionale e cila paston floket e lyer pa zbehur ngjyren. Ruani intensitetin dhe gjallerine e ngjyresse flokeve te lyer me setin A.R.T System COLOR DEFEND. Lajini floket sa here te doni, pa zbehur... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Keeper Color Care Shampoo
Shampo profesionale e cila paston floket e lyer pa zbehur ngjyren. Ruani intensitetin dhe gjallerine e ngjyres
se flokeve te lyer me setin A.R.T System COLOR DEFEND. Lajini floket sa here te doni, pa zbehur ngjyren dhe
duke rritur shkelqimin. Krijuar per floke te mendafshte dhe per te zgjatur intensitetin e ngjyres se flokeve.
  • Keeper shampoo per ngjyrate theksuara dhe vibrante.
  • Mbron mgjyren ne floke te lyer
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Shperlani floket mire me uje te bollshem.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Keeper Mask ose Keeper Conditioner te se njejtes linje per rezultat
me te shpejte dhe me te plote. Mund te shtoni dhe Keeper Booster per trajtim intensiv.
85ml/350ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop