PROYOU THE WINNER ANTI HAIR LOSS SHAMPOO

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE WINNER ANTI HAIRLOSS SHAMPOO - Shampo kundra renies se flokut per floke te demtuar nga Revlon Professional. Formula jone... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE WINNER ANTI HAIRLOSS SHAMPOO - Shampo kundra renies se flokut per floke te demtuar nga Revlon Professional.

Formula jone me DENSIPEPTTIDE forcon strukturen e flokut, rigjeneron floket e brishte, ruan densitetin si dhe ushqen skalpin & floket.

Anti Hair Loss Invigorating Shampoo, pastron me delikatese floket e dobet dhe te rralle.

Perdorimi: Mund te  përdoret çdo ditë/shpesh. Aplikojeni në flokë të lagur. 
Masazhoni butë. Shpëlajeni tërësisht.

350ML

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE WINNER ANTI HAIR LOSS SHAMPOO

Lek 1,200.00