Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

revlon professional PROYOU THE TWISTER CONDITIONER | Duo Cosmetics

PROYOU THE TWISTER CONDITIONER

Lek 1,000.00
PROYOU THE TWISTER CONDITIONER - Balsam per floke me onde ose kaçurrela nga Revlon Professional. Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ondeve dhe kaçurrelave, duke siguruar hidratim dhe shkelqim maksimal. Curl Moisturizing Conditioner, hidraton dhe ushqen floket duke i lene te bute, me shkelqim dhe te menaxhueshem. Perdorimi: Pas larjes me Shampo, aplikojeni...
Nen total: Lek 1,000.00
Ruaj Hiq

PROYOU THE TWISTER CONDITIONER - Balsam per floke me onde ose kaçurrela nga Revlon Professional.

Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ondeve dhe kaçurrelave, duke siguruar hidratim dhe shkelqim maksimal.

Curl Moisturizing Conditioner, hidraton dhe ushqen floket duke i lene te bute, me shkelqim dhe te menaxhueshem.

Perdorimi: Pas larjes me Shampo, aplikojeni nga mesi gjatësise se flokut deri në fund. Lëreni për 2 min. Shpëlajeni tërësisht.

350 ml

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.