Kalo tek permbajtja

Label.m

 • Label.m Cool Blonde Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Shampoo

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Shampoo Shampo për Flokë Bjonde te ftohtë Pëforcon thellësinë dhe shkëlqimin e ngjyrës duke i dhënë më shumë jetëgjatësi. Ofron...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.m Anti Frizz Shampoo 300ml | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Shampoo 300ml

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Shampoo Shampo e lehtë, kontrolluese, ushqen dhe zbut duke reduktuar tendencën e dredhjes së flokëve per floke te butë dhe pa ...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.m Diamond Dust Shampoo 250ml | Duo Cosmetics
  Label.m

  Diamond Dust Shampoo 250ml

  Lek 3,200.00

  label.m Diamond Dust Shampoo   Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte ...

  Detajet e plota
  Lek 3,200.00
 • Label.Men Scalp Purifying Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Scalp Purifying Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Label.Men Scalp Purifying Shampoo Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht per ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.Men Invigorating Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Invigorating Conditioner

  nga Lek 1,900.00

  Label.Men Invigorating Conditioner Balsam i perditshem rigjenerues per te gjithe llojet e flokeve, balancon hidratimin dhe ushqen floket. Krijuar p...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Thickening Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Shampoo

  nga Lek 2,000.00

  Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut Forcon dhe mbron flokun Stimulon rri...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,000.00
 • Label.m Therapy Rejuvenating Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Therapy Rejuvenating Shampoo

  nga Lek 2,500.00

  Label.m Therapy Rejuvenating Shampoo Shampo e Terapisë Rinovuese Shampo luksoze për të shndërruar me efekt të menjëhershëm flokët nga të thatë, të ...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Label.m Organic Orange Blossom Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Orange Blossom Shampoo

  nga Lek 2,500.00

  Organike, per cdo lloj floku.  Per nje skalp te paster dhe per me shume volum tek rrenjet Ndihmon ne ruajtjen e nivelit te pehashit dhe rikthen sh...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Label.m Organic Lemongrass Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Lemongrass Shampoo

  nga Lek 2,500.00

  Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Dry Shampoo Brunette | Duo Cosmetics
  Label.m

  Dry Shampoo Brunette

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Dry Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Dry Shampoo

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Label.m Intensive Repair Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Intensive Repair Shampoo

  nga Lek 2,200.00

  Nje shampo e pasur dhe ushqyese per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut Formuluar me nje konce...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Honey & Oat Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Honey & Oat Shampoo

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Honey & Oat Shampoo Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene fo...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.m Gentle Cleansing Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Gentle Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Label.m Gentle Cleansing Shampoo Shampo e lehte per perdorim te perditshem, e pershtatshme per floke te yndyrshem ose skalp sensitive. Pastron me ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Deep Cleansing Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Deep Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Pastron floket me ekspertize duke hequr yndyrnat e teperta dhe mbetjet e produkteve stiluese Me vaj Tea Tree, Eucalyptus dhe Peppermint per nje pa...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Colour Stay Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Colour Stay Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Treatment Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Treatment Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Shampo e perditshme dhe e lehte, per floke te lyer ose te trajtuar kimikisht E mbushur me Vitamina B5, H dhe E per te ri-ndertuar, forcuar dhe hid...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Brightening Blonde Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Brightening Blonde Shampoo

  nga Lek 2,000.00

  Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond Ushqen flokun duke evidentuar de-hidratimin dhe keputjen Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,000.00