PROYOU THE AMPLIFIER CONDITIONING FOAM

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE AMPLIFIER FOAM - Shkume volum nga Revlon Professional. Formule e lehte jo renduese e krijuar per floke te holle dhe te... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE AMPLIFIER FOAM - Shkume volum nga Revlon Professional.

Formule e lehte jo renduese e krijuar per floke te holle dhe te rralluar me sistemin VOLUME BOOST  i cili jep trashesi per nje pamje te plote dhe me shkelqim.

Volumizing Conditioning Foam shton trashesine dhe volumin e flokeve si dhe lehteson krehjen.

Masa: 165ml

Aplikojeni pas VOLUMIZING SHAMPOO mbi floke te thare me peshqir.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE AMPLIFIER CONDITIONING FOAM

Lek 1,100.00