PRO YOU THE MOISTURIZER HYDRATING SHAMPOO

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
  • 85ml
Lek 1,000.00
Mbaruar

Pro you The Moisturizer Hydrating ShampooShampo hidratuese, ushqyese per te gjitha llojet e flokeve vecanerisht per floke te thate. Hidratimi menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur A.R.T System me PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila vepronmenjehere duke i lene floket... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro you The Moisturizer Hydrating Shampoo
Shampo hidratuese, ushqyese per te gjitha llojet e flokeve vecanerisht per floke te thate. Hidratim
i menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur A.R.T System me PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila vepron
menjehere duke i lene floket e bute dhe plot shkelqim.
  • Hidratim i menjehershem
  • Zbut floket
  • Shton shkelqim
Perdorimi
Aplikoni ne floke te lagur dhe masazhojeni butesisht. Shperlajeni me uje te bollshem!

* Keshillohet te aplikohet se bashku me Hydrating Mask ose Hydrating Conditioner te se njejtes
linje per funksion te shpejte dhe te plote. Neser Floket jane shume te thate duhet ti shtohet
dhe trajtuesi Hydrating Boosters.
85ml/350ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop