Kalo tek permbajtja

Filtra

Style Masters

 • Pasta stiluese Matt Clay per femra dhe meshkuj me kontroll te forte dhe efekt mat pa shkelqim
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Matt Clay

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Matt Clay Kerkoni te krijoni stilime me kontroll te larte por me nje perfundim Super Mat? Kontroll afatgjate dhe i ndryshue...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Paste stiluese flokesh per stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyrale
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Fiber Wax

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i larte qe zgjat me shume s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Krijoni kaçurrela elastike me Style Masters Orbital Curls.
  Revlon Professional

  Style Masters Curly Orbital

  Lek 1,600.00

   STYLE MASTERS CURLY ORBITAL Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurre...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Xhel stilues Profesional per kacurrela Style Masters Fanaticurls, per kaçurrela nen kontroll.
  Revlon Professional

  Style Masters Curly Fanaticurls

  Lek 1,600.00

  Style Masters Curly Fanaticurls Per nje definicion te pamundur me pare, me Fanaticcurls ju mund te krijoni kacurrela me definicion , te theksuara...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Photo Finisher Mousse
  Revlon Professional

  Style Masters Photo Finisher Mousse

  Lek 1,600.00

  STYLING MUSSE PHOTO FINISHER Shkume e forte: Jep kontroll te forte dhe afatgjate. Tundeni shishen, mbajeni me koke poshte, dhe hidhni nje sasi te...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Modular Mousse
  Revlon Professional

  Style Masters Modular Mousse

  Lek 1,600.00

  Style Masters Modular Mousse Shkume me kontroll mesatare: Kjo shkume eshte perfekte per te siguruar kontroll dhe teksture per floket . Tundeni sh...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Volume Elevator Spray
  Revlon Professional

  Style Masters Volume Elevator Spray

  Lek 1,600.00

  Style Masters Volume Elevator Spray Volum dhe kontroll nga rrenjet: Shkume voluminoze,per stilime te cilat duhet te ngrihen qe nga rrenjet. Ju mu...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Modular Hairspray
  Revlon Professional

  Style Masters Modular Hairspray

  Lek 1,600.00

  HAIRSPRAY MODULAR  Llak me kontroll mesatare: Çdo llak jep kontroll, por jo te gjithe jane njesoj. MODULAR eshte llak i cili thahet menjehere i p...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Glamourama Shine Spray
  Revlon Professional

  Style Masters Glamourama Shine Spray

  Lek 1,600.00

  Style Masters Glamourama Shine Spray Kontroll natyral dhe shkelqim:Keni krijuar stilimin dhe deshironi te perfundoni me nje shkelqim mahnites?Ky es...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Creator Memory Spray
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Memory Spray

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Memory Spray Sprajt me efekt memorizues, ju lejon te ndryshoni stilin gjate dites sa here te doni , nuk i ngrin floket por j...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Creator Defining Gel
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Defining Gel

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Defining Gel Kontroll dhe shkelqim:Nje formule e re e cila formon floket e njome apo te thare, duke krijuar nje stilim te s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00