Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

PROYOU THE FIXER SHAMPOO

Lek 1,000.00
PROYOU THE FIXER SHAMPOO - Shampo riparuese per floke te demtuar nga Revlon Professional. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjate me kete trajtim intensiv te pasuruar me KERACOMPLEX per perfitime multi-dimensionale, duke i transformuar floket e demtuar ne mendafsh te vertete dhe plot shekelqim. Repair Shampoo, krijuar per floket te demtuar ndaj proçeseve te shumta...
Nen total: Lek 1,000.00
Ruaj Hiq

PROYOU THE FIXER SHAMPOO - Shampo riparuese per floke te demtuar nga Revlon Professional.

Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjate me kete trajtim intensiv te pasuruar me KERACOMPLEX per perfitime multi-dimensionale, duke i transformuar floket e demtuar ne mendafsh te vertete dhe plot shekelqim.

Repair Shampoo, krijuar per floket te demtuar ndaj proçeseve te shumta kimike si lyerja apo dekolorimi.

Përedorni çdo ditë/shpesh. Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butë. Shpëlajeni tërësisht.

Masat: 350ml, 1000ml, 85ml

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.