Kalo tek permbajtja

Revlon Professional

 • Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask
  Revlon Professional

  Be Fabulous Normal/Thick Hair Mask

  nga Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M.  Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Shampo profesionale Be Fabulous per femra me floke te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Shampoo

  Lek 1,700.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, mask...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Balsam Be Fabulous per femra me floke te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Conditioner

  Lek 1,700.00

  Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Lightweight Conditioner 250ml/750ml Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perd...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Maske flokesh e lehte Be Fabulous per trajtimin dhe rigjenerimin e flokeve te holle dhe pa volum
  Revlon Professional

  Be Fabulous Fine Hair Mask

  Lek 1,900.00

  Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, mask...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Uniq One Superior Maske flokesh per hidratim dhe rigjenerim intensiv
  revlon professional

  Uniq One Superior Mask

  Lek 2,200.00

  Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • Trajtues flokesh Multibenefit Uniq One me Green tea
  revlon professional

  Uniq One Green Tea Spray 150ml

  Lek 1,700.00

  Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale m...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Uniq One Trajtuesi me e preferuar per floket e thate, te demtuar dhe te ashper
  revlon professional

  Uniq One Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale m...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Maske flokesh multibenefit Uniq One me lule lotus per trajtimin dhe mirembajtjen e flokeve te thate dhe te demtuar
  revlon professional

  Uniq One Lotus Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One Lotus Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Lules se Lotusit. Efekti Floke te rigjeneruar, te hi...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Trajtues flokesh Uniq One me arre kokosi Multibenefit
  revlon professional

  Uniq One Coconut Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One Coconut Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Floke te rigjeneruar, te ...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Shampo Uniq One per femra me floke te demtuar dhe te thate
  revlon professional

  Uniq One Conditioning Shampoo

  Lek 1,700.00

  Uniq One Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One eshte krijuar per perdorim te perditshem pa permbajtje sulfatesh. Delikate mbi floke dhe skal...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Shampo Uniq One me arre kokosi per floke te thate dhe te demtuar
  revlon professional

  Uniq One Coconut Shampoo

  Lek 1,700.00

  Uniq One Coconut Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Pastron me delikatese floket dhe skalpin. Hidrat...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • shampo per floke me ngjyre te kuqe nga revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Brave Reds

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Brave Reds Shampo hidratuese per te kuqe te guximshme . E pershtatshme per tonet e kuqe ,nuancat ideale 6 dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • shampo per floke bjonde nga revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Golden Blondes

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Golden Blondes Shampo hidratuese per bjonde te arte. E pershtatshme per bjonde mesatare ,nuancat ideale 7 dhe...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • shampo per floke te lyer bjonde me fije revlon professional
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Highlights

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Highlights Shampo hidratuese per fije te mahnitshme. E pershtatshme per floke bjonde ose me fije. Satisfaksio...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Intense Coppers
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Intense Coppers

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Intense Copper Shampo hidratuese per koper intensiv. E pershtatshme per tonet koper ,nuancat ideale 4 dhe 44...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Radiant Darks
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Radiant Darks

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Radiant Darks Shampo hidratuese per floke te erret te shkelqyeshem. E pershtatshme per floke kafe te erret de...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • 45 Days Shampoo Sensual Brunettes
  Revlon Professional

  45 Days Shampoo Sensual Brunettes

  Lek 1,600.00

  Revlon Professional 45 Days Shampoo Sensual Brunettes Shampo hidratuese per brunet sensuale. E pershtatshme per ngjyrat kafe dhe lajthi ,nuancat i...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Pasta stiluese Matt Clay per femra dhe meshkuj me kontroll te forte dhe efekt mat pa shkelqim
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Matt Clay

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Matt Clay Kerkoni te krijoni stilime me kontroll te larte por me nje perfundim Super Mat? Kontroll afatgjate dhe i ndryshue...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Paste stiluese flokesh per stilime me kontroll te larte dhe shkelqim natyrale
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Fiber Wax

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i larte qe zgjat me shume s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Creator Defining Gel
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Defining Gel

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Defining Gel Kontroll dhe shkelqim:Nje formule e re e cila formon floket e njome apo te thare, duke krijuar nje stilim te s...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Creator Memory Spray
  Revlon Professional

  Style Masters Creator Memory Spray

  Lek 1,600.00

  Style Masters Creator Memory Spray Sprajt me efekt memorizues, ju lejon te ndryshoni stilin gjate dites sa here te doni , nuk i ngrin floket por j...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Xhel stilues Profesional per kacurrela Style Masters Fanaticurls, per kaçurrela nen kontroll.
  Revlon Professional

  Style Masters Curly Fanaticurls

  Lek 1,600.00

  Style Masters Curly Fanaticurls Per nje definicion te pamundur me pare, me Fanaticcurls ju mund te krijoni kacurrela me definicion , te theksuara...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Krijoni kaçurrela elastike me Style Masters Orbital Curls.
  Revlon Professional

  Style Masters Curly Orbital

  Lek 1,600.00

   STYLE MASTERS CURLY ORBITAL Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurre...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Modular Hairspray
  Revlon Professional

  Style Masters Modular Hairspray

  Lek 1,600.00

  HAIRSPRAY MODULAR  Llak me kontroll mesatare: Çdo llak jep kontroll, por jo te gjithe jane njesoj. MODULAR eshte llak i cili thahet menjehere i p...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Style Masters Glamourama Shine Spray
  Revlon Professional

  Style Masters Glamourama Shine Spray

  Lek 1,600.00

  Style Masters Glamourama Shine Spray Kontroll natyral dhe shkelqim:Keni krijuar stilimin dhe deshironi te perfundoni me nje shkelqim mahnites?Ky es...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00