PRO YOU THE TONER NEUTRALIZING FOAM

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Toner Neutralizing Conditioning FoamKy trajtues profesional do ti sjelle floket tuaj bjonde ne forme. Formula e re A.R.T System Violet Brightlargon ne cast nentonet e pa-deshiruara qe ne aplikimin e pare. Floke bjond te bukur, te njetrajtshem... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Toner Neutralizing Conditioning Foam
Ky trajtues profesional do ti sjelle floket tuaj bjonde ne forme. Formula e re A.R.T System Violet Bright
largon ne cast nentonet e pa-deshiruara qe ne aplikimin e pare. Floke bjond te bukur, te njetrajtshem dhe
pa te verdhen e merzitshme! Lehteson ne krehjen.
  • Caktivizon nentonet e ngrohta
  • Ushqen ngjyren bjonde
  • Njetrajteson ngjyren
  • Ndihmon ne krehje
Perdorimi
Aplikoni disa pompa shkume ne dore dhe perhapeni ne menyre te njetrajtshme ne floke. Krihini floket dhe thajini me tharese ose ne menyre natyrale. Mos e Shperlani!

* Keshillohet te aplikohet pas Toner Shampoo te se njejtes linje per funksion te shpejte dhe te plote.
165ml
  • Default Title
  • PRO YOU THE TONER NEUTRALIZING SHAMPOO
Te gjitha:Lek 2,200.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop