PROYOU THE KEEPER BOOSTERS

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE KEEPER BOOSTERS - Ampula per mirembajtjen e flokeve te lyer nga Revlon Professional. Ruani intensitetin dhe gjallerine e flokeve te lyer... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE KEEPER BOOSTERS - Ampula per mirembajtjen e flokeve te lyer nga Revlon Professional.

Ruani intensitetin dhe gjallerine e flokeve te lyer me setin qe permban sistemin tone COLOR DEFEND. Permireson shkelqimin dhe lemueshmerine, si dhe zgjat efektin me definicion te larte pas lyerjes duke reduktuar zbehjen.

Pas Balsamit ose Maskës, aplikojeni nga mesi i gjatësise deri në skaje 

Mos e shpëlani.

Color Care Boosters, kujdesje e plote per floket e lyer.

Pakete: 10 ampula nga 15ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE KEEPER BOOSTERS

Lek 2,200.00