Kalo tek permbajtja

Uniq One

 • Maske Inovative flokesh ne forme Shkume pa shplarje per femra me floke te holle Uniq One Foam Treatment
  revlon professional

  Uniq One Foam Treatment

  Lek 1,700.00

  Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per ferma me floke te holle. Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume synuar per fem...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Trajtues flokesh Multibenefit Uniq One me Green tea
  revlon professional

  Uniq One Green Tea Spray 150ml

  Lek 1,700.00

  Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale m...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Dry shampoo Uniq One per rifreskimin e flokeve ne cast duke eliminuar yndyrnat dhe rikthyer volumin
  revlon professional

  Uniq One Dry Shampoo

  nga Lek 600.00

  Uniq One Dry Shampoo Uniq One DRY SHAMPOO perthith yndyrnat e teperta te cilat i rendojne floketduke i ngjeshur pas kokes. Por ka edhe risi te tjer...

  Detajet e plota
  nga Lek 600.00
 • Maske flokesh multibenefit Uniq One me lule lotus per trajtimin dhe mirembajtjen e flokeve te thate dhe te demtuar
  revlon professional

  Uniq One Lotus Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One Lotus Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Lules se Lotusit. Efekti Floke te rigjeneruar, te hi...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Shampo Uniq One me arre kokosi per floke te thate dhe te demtuar
  revlon professional

  Uniq One Coconut Shampoo

  Lek 1,700.00

  Uniq One Coconut Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Pastron me delikatese floket dhe skalpin. Hidrat...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Trajtues flokesh Uniq One me arre kokosi Multibenefit
  revlon professional

  Uniq One Coconut Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One Coconut Spray Mask - 150ml Te gjitha benefitet e maskes origjinale Uniq One me aromen e Arres se Kokosit. Efekti Floke te rigjeneruar, te ...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Uniq One Superior Maske flokesh per hidratim dhe rigjenerim intensiv
  revlon professional

  Uniq One Superior Mask

  Lek 2,200.00

  Uniq One Superior Mask - 300ml Maska Intensive Uniq One SUPERIOR Mask e krijuar per arritur maksimumin e trajtimit te flokeve nga nje maske e vetme...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • Shampo Uniq One per femra me floke te demtuar dhe te thate
  revlon professional

  Uniq One Conditioning Shampoo

  Lek 1,700.00

  Uniq One Conditioning Shampoo - 300ml Shampo Uniq One eshte krijuar per perdorim te perditshem pa permbajtje sulfatesh. Delikate mbi floke dhe skal...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Uniq One Trajtuesi me e preferuar per floket e thate, te demtuar dhe te ashper
  revlon professional

  Uniq One Spray Treatment

  Lek 1,700.00

  Uniq One All In One Hair Treatment PROVONI PRODUKTIN PROFESIONAL I CILI KA REVOLUCIONALIZUAR PERKUJDESJEN NDAJ FLOKEVE Maska e vetme profesionale m...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00