Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

REVLON PROFESSIONAL

Partneri juaj profesional ne kujdesin e flokut.

label.m

sun edition get wet collection

Koleksioni i limituar Label.m per mbrojtjen e flokeve ne plazh ne format kopakt udhetimi. Mbron ndaj diellit, klorit dhe kripes se detit.
proDUKTET

AMERICAN CREW

Produktet Crew jane krijuar me perberes te perzgjedhur aktiv te cilet arrijne performancen maksimale te mundshme pa demtuar shendetin e flokut, skalpit apo lekures. Kjo i ben te pershtatshem per perdorim te perditshem. Jeni gati per te avancuar rutinen e kujdesjes?