PROYOU THE TAMER CONDITIONER

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE TAMER CONDITIONER - Balsam anti- frizz nga Revlon Professional. Formulat FRIZZ BLOCK zbusin dhe mbajne nen kontroll floket e veshtire apo te ashper. Smoothing... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE TAMER CONDITIONER - Balsam anti- frizz nga Revlon Professional.

Formulat FRIZZ BLOCK zbusin dhe mbajne nen kontroll floket e veshtire apo te ashper.

Smoothing Conditioner, ushqen dhe zbut floket duke lehtesuar krehjen dhe menaxhimin e tyre.

Perdorimi: Pas larjes me Shampo, aplikojeni nga mesi i gjatësise se flokut deri në fund. Lëreni për 2 min. 
Shpëlajeni tërësisht.

350ml

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE TAMER CONDITIONER

Lek 1,000.00