PROYOU THE TWISTER SHAMPOO

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE TWISTER SHAMPOO - Shampo per kaçurrela ose onde nga Revlon Professional. Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ondeve dhe kaçurrelave,... Lexo me shume

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
Lek 1,000.00
Mbaruar
PROYOU THE TWISTER SHAMPOO - Shampo per kaçurrela ose onde nga Revlon Professional.

Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ondeve dhe kaçurrelave, duke siguruar hidratim dhe shkelqim maksimal.

Curl Moisturizing Shampoo, pastron flokët kaçurrelë dhe me onde butësisht, duke i lënë  hidratuar,  kontrollueshëm dhe me shkëlqim. 

Perdorimi: mund ta përdoreni çdo ditë/shpesh. Aplikojeni  flokë  lagur. 

Masazhoni butë. Shpëlajeni tërësisht.

350ml/1000ml

 

  • 350ml
  • PROYOU THE TWISTER SCRUNCH
  • PROYOU THE TWISTER CONDITIONER
Cmimi ne totalLek 3,400.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE TWISTER SHAMPOO

350ml
350ml
Lek 1,000.00