Kalo tek permbajtja

Orofluido

 • Orofluido Amazonia Shampoo
  Orofluido

  Orofluido Amazonia Shampoo

  Lek 1,400.00

  Formule e lehte e cila i pastron floket me delikatese, duke i lene te buta dhe menaxhueshme. Trashesia e flokut mbetet natyrale Formati: 200ml ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Orofluido Amazonia Mask
  Orofluido

  Orofluido Amazonia Mask

  Lek 1,900.00

  Formule e pasur me Keratine e cila ndihmon ne riparimin e fibrave, zbutjen dhe mbylljen e kutikulave per floke me pamje te shendetshme. Aplikimi ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Beauty Elixir
  Orofluido

  Beauty Elixir

  nga Lek 1,700.00

  Orofluido Beauty Elixir - Vaj flokesh me Argan, Cyperuss, Linen Hidhni disa pika Orofluido mbi palmen e dores duke marre parasysh gjatesine e floku...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,700.00
 • Orofluido Beauty Mask
  Orofluido

  Orofluido Beauty Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Beauty Mask - Maske hidratuese per floket Maska Orofluido e cila permban 3 vajrat e çmuar Argan, Lini dhe Cyperus siguron nje hidratim in...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Shampoo
  Orofluido

  Shampoo

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Shampoo - Shampo me vaj Argan dhe pa Sulfate Shampo e lehte dhe delikate mbi floket, e cila mund te perdoret çdo dite pasi nuk permban su...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Conditioner
  Orofluido

  Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Conditioner Balsami Orofluido eshte shume i rendesishem ne mbylljen e flokeve pas larjes dhe trajtimit me maske. Perdorimi i saj I le flo...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Orofluido Medium Hold Hairspray
  Orofluido

  Orofluido Medium Hold Hairspray

  Lek 1,600.00

  Orofluido Medium Hold Hairspray - Llak me kontroll mesatare me vaj Argan Llak me kontroll mesatare nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e f...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Llak i forte me vaj argani per shkelqim dhe kontroll te larte
  Orofluido

  Orofluido Strong Hold Hairspray

  Lek 1,600.00

  Orofluido Strong Hold Hairspray - Llak i forte me vaj Argan Llak me kontroll te larte nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e flokeve me nje...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Curly Mousse
  Orofluido

  Curly Mousse

  Lek 1,600.00

  Orofluido Curly Mousse SHKELQIM I MAHNITSHEM, DEFINICION DHE KONTROLL Nje shkume e paster, e lehte dhe e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Volume Mousse
  Orofluido

  Volume Mousse

  Lek 1,600.00

  Orofluido Volume Mousse SHKELQIM, VOLUM DHE TRASHESI Shkume e lehte luksoze e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave ekzotik dhe perbers aktive...

  Detajet e plota
  Lek 1,600.00
 • Asia Zen Control Beauty Elixir
  Orofluido

  Asia Zen Control Beauty Elixir

  Lek 1,700.00

  Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir Eliksiri i perditshem per kontroll, mbrojtje dhe floke me te shendetshem Jep kontroll, shkelqim dhe butes...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Asia Zen Control Shampoo
  Orofluido

  Asia Zen Control Shampoo

  Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Shampoo Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim.  Formuluar per te trajtuar flokun nga ...

  Detajet e plota
  Lek 1,400.00
 • Asia Zen Control Conditioner
  Orofluido

  Asia Zen Control Conditioner

  nga Lek 1,400.00

  Orofluido Asia Zen Control Conditioner Balsam per floke me te bute dhe me shkelqim Formuluar per perdorim te shpeshte Permban agjente hidratues qe...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,400.00
 • Asia Zen Control Mask
  Orofluido

  Asia Zen Control Mask

  nga Lek 1,800.00

  Orofluido Asia Zen Control Mask Maske intensive qe riparon, lemon dhe i jep shkelqim flokut. Pas perdorimit te shampos masazhojeni mbi floke te la...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Original Pack Shampoo 1000ml & Mask 500ml
  Ska gjendje
  Orofluido

  Original Pack Shampoo 1000ml & Mask 500ml

  Çmimi origjinal Lek 4,500.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00

  Orofluido Original Pack Shampoo 500ml & Mask 500ml Shampo - 500ml Orofluido Shampoo - Shampo me vaj Argan dhe pa Sulfate Shampo e lehte dhe del...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 4,500.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00
  Ska gjendje