PRO YOU THE FIXER REPAIR MASK

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 500ml

  • 500ml
  • 60ml
Lek 1,500.00
Mbaruar

Pro You The Fixer Repair MaskMaske riparuese dhe rigjeneruese per floke te demtuar. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjateme kete trajtim intensiv te pasur me Formulen A.R.T System KERACOMPLEX e cila zbut ne menyre delikatethellesisht floket dhe ofron benefite multifunksionale,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Fixer Repair Mask
Maske riparuese dhe rigjeneruese per floke te demtuar. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjate
me kete trajtim intensiv te pasur me Formulen A.R.T System KERACOMPLEX e cila zbut ne menyre delikate
thellesisht floket dhe ofron benefite multifunksionale, duke i transformuar floket e demtuar ne mendafsh
te vertete dhe plot shekelqim.Riktheni vitalitetin e flokeve tuaj me trajtimin e plote Fixer.
Repair Mask, krijuar per floket te demtuar ndaj proçeseve te shumta kimike si lyerja apo dekolorimi.
  • Rigjeneron/Riparon floket
  • Ushqen rrenjen
  • Shton shkelqim
  • Posacerisht per floke te demtuar
Perdorimi
Aplikojeni pasi te keni lare floket. Lereni te veproje per 5 minuta.Shperlajeni mire me uje te bollshem!

* Keshillohet te aplikohet se bashku me Repair Shampoo dhe Repair Boosters se njejtes linje per funksion te
shpejte dhe te plote.
60ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop