Pro You Amplifier Volumizing Shampoo

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
  • 85ml
Lek 1,200.00
Mbaruar

Pro You The Amplifier Volumizing ShampooShampo per floke te holle dhe te brishte qe siguron volum qe nga rrenja. Formule te lehteper volum pa i renduar floket. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Krijuar me teknologjinee re A.R.T Volume Boost siguron... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Amplifier Volumizing Shampoo
Shampo per floke te holle dhe te brishte qe siguron volum qe nga rrenja. Formule te lehte
per volum pa i renduar floket. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Krijuar me teknologjine
e re A.R.T Volume Boost siguron trashesi, pamje te plote dhe plot shkelqim. Pastron floket 
me delikatese per nje pamje te plote dhe te shendetshme.
  • Shton Volum
  • Shton Teksture dhe Definicion
  • Ngre floket qe nga rrenja
  • Shton shkelqim
Perdorimi
Aplikoni shampon ne koke dhe masazhojeni butesisht.
* Keshillohet te shoqerohet me Conditioning Foam dhe Finishing Spray te se njejtes linje per
volum te plote qe nga rrenja per ata qe kane floke te holle dhete brishte.
85ml/350ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop