PRO YOU THE TONER NEUTRALIZING SHAMPOO

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
  • 85ml
Lek 1,000.00
Mbaruar

Pro You The Toner Neutralizing ShampooShampo nutralizuese. Formule pastrimi e thelle e krijuar posaçerisht per biondet, floket e dekoloruar ose gri.Caktivizon ne çast nentonet e ngrohta. Formula e re A.R.T System Violet Bright largon ne cast nentonet e pa-deshiruara. Floke... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Toner Neutralizing Shampoo
Shampo nutralizuese. Formule pastrimi e thelle e krijuar posaçerisht per biondet, floket e dekoloruar ose gri.
Caktivizon ne çast nentonet e ngrohta. Formula e re A.R.T System Violet Bright largon ne cast nentonet e
pa-deshiruara. Floke bjond te bukur, te njetrajtshem dhe pa te verdhen e merzitshme!
dhe shumete shendetshem.
  • Caktivizon nentonet e ngrohta
  • Ushqen ngjyren bjonde
  • Shton shkelqim dhe drite
Perdorimi
Aplikoni shampon ne koke ne menyre homogjene.Dhe shperlajeni mire. Aplikojeni perseri dhe lereni te veproje
per 5 minuta. shperlajeni me uje te bollshem.
* Keshillohet te shoqerohet me Conditioning Foam te se njejtes linje per funksion te shpejte dhe te plote.
85ml/350ml/1000ml
  • 350ml
  • PRO YOU THE TONER NEUTRALIZING FOAM
Te gjitha:Lek 2,200.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop