PROYOU THE MOISTURIZER BOOSTER

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE MOISTURIZER BOOSTER - Ampula per hidratim intensiv per flokeve te thate nga Revlon Professional. Hidratim i menjehershem dhe afatgjate me linjen... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE MOISTURIZER BOOSTER - Ampula per hidratim intensiv per flokeve te thate nga Revlon Professional.

Hidratim i menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur ne PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila i le floket e bute dhe plot sheklqim. 

Hydrating Booster, hidratim intensiv dhe mbyllje te plote te kutikulave nga rrenjet te gjatesite.

Perdorimi:Pas larjes me Shampo, aplikojeni nga mesi i gjatësise deri  skaje. Lëreni  veprojë për 3-5 min. Shpëlajeni tërësisht 

Pakete:  10 ampula nga 15ml secila

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE MOISTURIZER BOOSTER

Lek 2,200.00