PRO YOU THE FIXER BOOSTERS

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Fixer Repair BoostersAmpula riparuese dhe rigjeneruese per floke te demtuar. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjateme kete trajtim intensiv te pasur me Formulen A.R.T System KERACOMPLEX e cila trajton ne menyre delikatethellesisht floket dhe ofron benefite multifunksionale,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Fixer Repair Boosters
Ampula riparuese dhe rigjeneruese per floke te demtuar. Arrini rigjenerim te menjehershem dhe afatgjate
me kete trajtim intensiv te pasur me Formulen A.R.T System KERACOMPLEX e cila trajton ne menyre delikate
thellesisht floket dhe ofron benefite multifunksionale, duke i transformuar floket e demtuar ne mendafsh
te vertete dhe plot shekelqim.Riktheni vitalitetin e flokeve tuaj me trajtimin e plote Fixer.
Repair Boost, riparim maksimal dhe intensiv cili rigjeneron floket me çdo aplikim.
  • Rigjeneron/Riparon floket
  • Ushqen rrenjen
  • Shton shkelqim
  • Posacerisht per floke te demtuar
Perdorimi
Aplikoni 1 ose 2 here ne jave ne floke te lagur nga mesi deri ne fund te gjatesise. Mos e shperlani!
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Repair Shampoo dhe Repair Mask se njejtes linje per funksion te
shpejte dhe te plote.
10 x 15ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop