PRO YOU THE MOISTURIZER HYDRATING MASK

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 500ml

  • 500ml
  • 60ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

Pro You The Moisturizer Hydrating MaskMaske hidratuese, ushqyese per te gjitha llojet e flokeve vecanerisht per floke te thate. Hidratimi menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur A.R.T System me PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila vepronmenjehere duke i lene floket... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Moisturizer Hydrating Mask
Maske hidratuese, ushqyese per te gjitha llojet e flokeve vecanerisht per floke te thate. Hidratim
i menjehershem dhe afatgjate me linjen e pasur A.R.T System me PROVITAMIN B5 SYSTEM, e cila vepron
menjehere duke i lene floket e bute dhe plot sheklqim.
  • Siguron hidratim
  • Shkelqim
  • Butesi qe zgjat
  • Lehteson ne krehje
  • Ushqen floket
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur dhe masazhojeni butesisht. Lereni te veproje 5 min. Shperlajeni me uje
te bollshem!

* Keshillohet te aplikohet se bashku me Hydrating Shampoo ose Hydarting Booster te se njejtes
linje per funksion te shpejte dhe te plote.

60ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop