PRO YOU THE BALANCER ANTI DANDRUFF SHAMPOO

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Balancer Anti Dandruff ShampooShampo profesionale kundra zbokthit per floke te thate dhe skalp te demtuar me zbokth. Trajtim profesionalkundra zbokthit e cila e largon dhe parandalon rikthimin... Lexo me shume

Mbaruar
Pro You The Balancer Anti Dandruff Shampoo
Shampo profesionale kundra zbokthit per floke te thate dhe skalp te demtuar me zbokth. Trajtim profesional
kundra zbokthit e cila e largon dhe parandalon rikthimin e tij. Formula e re A.R.T System PROCALM pastron
me delikatese floketm skalpin duke larguar mbetjet dhe zbokthon ne floket tuaj. Procalm system i jep jete
flokeve tuaj te thate, i hidraton dhe shton shkelqim.
  • Largon zbokthin
  • Parandalon rikthimin e tij
  • Pastronn skalpin
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Aplikojeni heren e dyte dhe lereni te veproje 5 min.
Shperlani floket mire me uje te bollshem.!
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Hydrating Conditioner te se njejtes linje per hidratim te thelle dhe te
plote.
350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes