PROYOU THE WINNER ANTI HAIR LOSS TREATMENT

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE WINNER ANTI HAIRLOSS TREATMENT - Ampula kundra renies se flokut per floke te demtuar nga Revlon Professional. Formula jone... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE WINNER ANTI HAIRLOSS TREATMENT - Ampula kundra renies se flokut per floke te demtuar nga Revlon Professional.

Formula jone me DENSIPEPTIDE forcon strukturen e flokut, rigjeneron floket e brishte, ruan densitetin si dhe ushqen skalpin & floket.

Anti Hair Loss Treatment, ampula forcuese te ruajne densitetin e flokeve.

Perdorimi: Aplikojeni çdo ditë direkt në lëkurën e kokës dhe masazhojeni butë. Mos e shpëlani atë.

12 ampula nga 6 ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE WINNER ANTI HAIR LOSS TREATMENT

Lek 2,500.00