Mbaruar

Style Masters Curly Orbital

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

STYLE MASTERS CURLY ORBITAL Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurrela... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

STYLE MASTERS CURLY ORBITAL
Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurrela perfekte, fleksibel, te definuara, te lehta, me volum dhe me shkelqim natyral. Mund ta perdorni edhe mbi floke te thare per te ri-freskuar  kacuerralat. Redukton elektricitetin.
Kontrolli : Mesatar 
Pamja : Natyral
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes