Restart Curls Refreshing Tonic

Lek 3,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Restart Curls Next Day Refreshing Tonic Tonik freskues me verpim te dyfishte per floke me onde, kacurrela ose rrica ndihmon ne balancimin e mikrobiomes dhe ushqen, njekohesisht ri-aktivizon kacurrelat diten e neserme duke siguruar kontroll afatgjate anti frizz. Efekti maksimal... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Next Day Refreshing Tonic
Tonik freskues me verpim te dyfishte per floke me onde, kacurrela ose rrica ndihmon ne balancimin e mikrobiomes dhe ushqen, njekohesisht ri-aktivizon kacurrelat diten e neserme duke siguruar kontroll afatgjate anti frizz.
Efekti maksimal kur perdoret pas shampos RE/START Curls Cleanser.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke me onde, kacurrela apo rrica qe kerkon ri-aktivizoje definicionin e kacurrelave dhe te reduktoje frizz diten e 2-te.
Aplikojni diten e neserme pas stilimit te kacurrelave mbi floke te thare per te ri-aktivizuar kacurrelat.
  • Pa Silikone
200ml
WAVY - CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop