Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Revlon Professional Style Masters Pure Styler Strong Hold | Duo Cosmetics

STYLE MASTERS PURE STYLER STRONG HOLD

Lek 1,600.00
Style Masters Pure Styler Strong Hold Spray Spray perfundues me kontroll ekstrem per stilime kreative dhe te qendrueshme. Fikson stilimin me tharje te menjehershme. Kontroll: Ekstrem Pamje : Natyral 
Nen total: Lek 1,600.00
Ruaj Hiq

Style Masters Pure Styler Strong Hold Spray

Spray perfundues me kontroll ekstrem per stilime kreative dhe te qendrueshme.

Fikson stilimin me tharje te menjehershme.

Kontroll: Ekstrem
Pamje : Natyral 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.