Mbaruar

STYLE MASTERS ELEVATOR SPRAY

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Spray Root Lifter Volumizing Spray Elevator Llak i forte per floket i cili siguron volum te larte. Ky llak jep volum qe nga rrenja,ndersa ndihmon ne ruajtjen e ngjyres se flokeve.Per ke eshte?Floke te imet, te holle, te brishte ose... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Spray Root Lifter Volumizing Spray Elevator

Llak i forte per floket i cili siguron volum te larte. Ky llak jep volum qe nga rrenja,
ndersa ndihmon ne ruajtjen e ngjyres se flokeve.
Per ke eshte?
Floke te imet, te holle, te brishte ose te bute qe kane nevoje per volum maksimal 
qe ne rrenje. Stilime te flokeve qe kane nevoje per volum shtese dhe fiksim te forte.
Perfitimet
Ndihmon per te arritur stilime me efekt dhe volum.
Volum maksimal. Stilime afatgjate.
300ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop