Restart Curls Nourishing Shampoo

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
  • 50ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Restart Curls Nourishing Cleanser Shampo me veprim te dyfishte e cila krijon shkume te pasur dhe kremoze, per floke kacurrela ose me onde, ndihmon ne balancimin e mikrobiomes si dhe siguron hidratimin dhe ushqimin e duhur per floket kacurrela. Formuluar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Nourishing Cleanser
Shampo me veprim te dyfishte e cila krijon shkume te pasur dhe kremoze, per floke kacurrela ose me onde, ndihmon ne balancimin e mikrobiomes si dhe siguron hidratimin dhe ushqimin e duhur per floket kacurrela.
Formuluar me Vaj Jojoba dhe lipide biomimetike vegane te cilat restaurojne vajrat natyrale te flokut, duke siguruar definicion maksimal te flokeve kacurrela ose me onde.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke kacurrela ose onde te cilet kerkojne te pastrojne floket me delikatese nderkohe qe hidratojne duke arritur definicion maksimal te kacurrelave.
Pa Silikone
Pa Sulfate
250ml / 1000ml
WAVY - CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop