Style Masters Volume Mousse

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Style Masters Volume Amplifier Mousse Shkume Voluminoze: Aktivizoni fibrat  midis duarve dhe aplikojeni ne menyre te barabarte per ti dhene trashesi dhe volum flokeve. Stilimi do te qendroje pa ndryshuar per disa ore.... Lexo me shume

Mbaruar

Style Masters Volume Amplifier Mousse

Shkume Voluminoze: Aktivizoni fibrat  midis duarve dhe aplikojeni ne menyre te barabarte per ti dhene trashesi dhe volum flokeve.
Stilimi do te qendroje pa ndryshuar per disa ore. Rekomandohet vecanerisht per permiresimin e stilimeve mbi floke me gjatesi mesatare ose te shkurter.
Kontrolli : Mesatar
Pamje : Natyrale
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes