Style Masters Creator Fiber Wax

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Style Masters Creator Fiber Wax Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back. Kontroll i... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar

Style Masters Creator Fiber Wax

Me Fiber Wax ju mund te krijoni stilime Pompador, me Teksture ose Slick Back.

Kontroll i larte qe zgjat me shume se nje dite!

Floket mund ti rimodeloni sa here te doni gjate dites, kontrolli nuk largohet.

Pasta Stiluese Style Masters Fiber Wax jep kontroll maksimal, por edhe lahet me shume lehtesi pa perdorimin e shampove specifike duke ruajtur ne maksimum shendetin e flokeve.

Aplikoni nje sasi te vogel dhe aktivizoni fibrat midis duarve. Do te mahniteni me aftesine teksturuese dhe sklupturuese mbi floke te thare pa i renduar aspak floket.

Kontroll: Ekstrem
Shkelqim : Natyral
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes