Mbaruar

Style Masters Modular Mousse 2

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Style Masters Modular Mousse Shkume me kontroll mesatare: Kjo shkume eshte perfekte per te siguruar kontroll dhe teksture per floket . Tundeni shishen, mbajeni me koke poshte dhe hidhni nje sasi te vogel mbi dore. Shperndajeni mbi floke te njome. Mund ti lini te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Style Masters Modular Mousse

Shkume me kontroll mesatare: Kjo shkume eshte perfekte per te siguruar kontroll dhe teksture per floket . Tundeni shishen, mbajeni me koke poshte dhe hidhni nje sasi te vogel mbi dore. Shperndajeni mbi floke te njome. Mund ti lini te thahen vete, ose me tharese. Nuk le teprica dhe nuk i rendon floket.
Kontroll: Mestar
Pamje : Natyral 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop