Restart Curls Multipurpose Gel To Oil

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Restart Curls Multipurpose Gel to Oil Gel to Oil inovativ me veprim te dyfishte ndihmon ne balancimin e mkrobiomes se skalpit , ushqen dhe definon kacurrelat. I mbushur me vajra natyral per kacurrela super elastike, kjo formule e cila permban... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Restart Curls Multipurpose Gel to Oil
Gel to Oil inovativ me veprim te dyfishte ndihmon ne balancimin e mkrobiomes se skalpit , ushqen dhe definon kacurrelat. I mbushur me vajra natyral per kacurrela super elastike, kjo formule e cila permban 95% vajra natyral mund te perdoret para larjes se flokut, mbi floke te thare peshqir ose si rifreskues mbi floke te thare plotesisht.
Efekti maksimal kur perdoret pas shampos RE/START Curls Cleanser.
Rekomandohet per?
Çdo individ me floke kacurrela te cilet deshirojne ushqim dhe hidratim intensiv per kacurrela elastike (bouncy).
Aplikoni xhelin e lehte per kacurrela ne raste te ndryshme:
  • Para larjes per ushqim ekstra te flokut
  • Pa shplarje mbi floke te lare dhe te thare me peshqir per definicion
  • Si rifreskues mbi floke te thare diten e neserme
150ml
CURLY - COILY
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop