Kalo tek permbajtja

Stiluese

 • Blow Out Spray
  Label.m

  Blow Out Spray

  nga Lek 2,300.00

  Shoqeruesi i perkryer gjate tharjes se flokut Mbrojtes ndaj stilimeve me temperature te larte Volum dhe mbajtje afatgjate Per efektin maksimal re...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Brunette Texturising Volume Spray
  Label.m

  Brunette Texturising Volume Spray

  Lek 2,300.00

  Label.m Brunette Texturising Volume Spray Perberje e thate e cila menjehere krijon teksture dhe i jep trup flove per kohe te gjate me nje efekt dr...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Curl Cream
  Ska gjendje
  Label.m

  Curl Cream

  Lek 2,300.00

  Per kacurrela te perkryera Permban jojaba oil e cila ka veti mbrojtese dhe i jep stabilitet flokut Mund te perdoret gjat tharjes se flokut per nje...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
  Ska gjendje
 • Dry Shampoo
  Label.m

  Dry Shampoo

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Dry Shampoo Brunette
  Label.m

  Dry Shampoo Brunette

  Lek 2,300.00

  Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Extra Strong Gel
  Label.m

  Extra Strong Gel

  Lek 2,300.00

  Xhel klasik Thahet shpejt Mund te perdoret gjat tharjes se flokut per floke te shtrire me shkelqimPer mbajtje me te lire dhe te kontrollueshme rek...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Extra Strong Mousse
  Label.m

  Extra Strong Mousse

  Lek 1,900.00

  Shkume per mbajtje dhe volum Permban filtra mrojtes kunder rrezeve te demshme UV Jep volum dhe definicion kacurrelave Mbajtje afatgjate me permbaj...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Llak ekstrem per floket, kontroll i larte fiksues, lahet me shume lehtesi
  Label.m

  Extreme Hold Hairspray

  Lek 2,300.00

  Llak me efekt mbrojtes qe mban stilimin pergjate dites I pasur ne vitamin B qe mbron flokun ndaj demeve te shkaktuara nga rrezet UV Hiqet lehte dh...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Gel
  Label.m

  Gel

  Lek 2,300.00

  Xhel klasik Thahet shpejt Mund te perdoret gjat tharjes se flokut per floke te shtrire me shkelqimPer mbajtje me te fiksuar rekomandohet te perdor...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Hair Glue
  Label.m

  Hair Glue

  Lek 2,300.00

  Mban flokun te qendrueshem me efekt mat  Qendrueshmeri te forte dhe e leht per tu pastruar Mund te perzihet me produktet e tjera Label.m Mund ta ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Hairspray
  Label.m

  Hairspray

  nga Lek 1,900.00

  Label.m Hair Hairspray Permban pro-vitamin B5,  mbrojtes ndaj rrezeve UV  dhe hidratues natyral per te mbrojtur, duke fiksuar stilimin dhe duke i ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Heat Protection Spray
  Label.m

  Label.m Heat Protection Spray

  Lek 1,900.00

  Forcim dhe mbrojtje. Mbron flokun nga stilimet me nxehtesi te larte Vesh flokun me shtrese mbrojtese ndaj rrezeve UV Mbron flokun nga temperatura ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Label.m Hold & Gloss Hair Spray
  Label.m

  Label.m Hold & Gloss Hair Spray

  Lek 2,300.00

  Formuluar per cdo lloj floku me efekt te menjehershem Me perberes vajin e avokados i cili ndihmon ne zbutjen e flokut Mbrojtes nga demtimet e stil...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Stilime me pamje mat si Zayn Malik.
  Label.m

  Matt Paste

  nga Lek 2,300.00

  Krem per stilim pa shkelqim Krem me efekt mat dhe mbajtje te kontrollueshme pergjate dites Anti-statik Mund ta blini online, ose ne sallonin me t...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Mesh Styling
  Label.m

  Mesh Styling

  Lek 2,300.00

  Per krijimin e kacurelave dhe per mbajtjen e tyre E persosur per te shtuar volum Mund te perdoret si krem stilues per floket kacurel Jep flokut sh...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Miracle Fibre
  Label.m

  Label.m Miracle Fibre

  Lek 2,300.00

  Krem stilues i lehte qe jep volum te menjehershem Jep volum te menjehershem kur aplikohet ne floke te thate Me perberes Shea dhe Cupuacu Butters q...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Moulding Clay
  Label.m

  Moulding Clay

  Lek 2,300.00

  Per mbajtje dhe kontroll te flokut pa e renduar ate, per nje stilim te bute Shkelqim te ulet Ideal per floket e shkurter Me perberes natyral Mund...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Pliable Definer
  Ska gjendje
  Label.m

  Pliable Definer

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem per stilime me te sofistikuara Krem super elastik qe te jep mundesine te ri-stiloni floket pergjate dites Permban Soy Lipids, ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
  Ska gjendje
 • Powder Spray Pink
  Label.m

  Powder Spray Pink

  Lek 2,000.00

  Label.m Powder Pink Powder Spray eshte nje trend i ri , argetues i pershtatshem per festivale.Sprajt qe thahet shpejt per nje ngjyre te menjeheresh...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Powder Spray Red
  Label.m

  Powder Spray Red

  Lek 2,000.00

  Label.m Powder Red Spray Powder Spray eshte nje trend i ri , argetues i pershtatshem per festivale.Sprajt qe thahet shpejt per nje ngjyre te menje...

  Detajet e plota
  Lek 2,000.00
 • Power Paste
  Ska gjendje
  Label.m

  Power Paste

  Lek 2,300.00

  Krem i pershtatshem me qendrim te larte per stilime me te sofistikuara Perberes Lanolin dhe Organic BeeWax qe mundesojne ri-stilimin pergjate dite...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
  Ska gjendje
 • Protein Spray
  Label.m

  Protein Spray

  nga Lek 1,900.00

  Forcim dhe mbrojtje Perforcon strukturen e flokut Mbrojtes nga stilimet me nxehtesi dhe eviton zbehjen e ngjyres se flokut Rregullon nivelin e hid...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Relaxing Balm
  Label.m

  Relaxing Balm

  Lek 2,300.00

  Per floke te drejte dhe te qendrueshme Ndihmon per te mbajtur drejt flokun (kacurrel, me onde)  Permireson pamjen e fijeve te ndara te flokut E pe...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Resurrection Style Dust
  Label.m

  Resurrection Style Dust

  Lek 2,300.00

  "Pudra e mrekullive" per volum te kontrollueshem Perthithet lehtshem pa lene gjurme "Masazhojeni" ne rrenje per rregullimin e stilimit Vjen ne va...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Sea Salt Spray
  Label.m

  Sea Salt Spray

  nga Lek 2,300.00

  Per kacurrela te perkryera Permban si perberes kryesor algat nga thellesit e oqeanit ne Hawaii Minerale te pasterta nga oqeaniMund ta blini online...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Shine Mist
  Label.m

  Shine Mist

  Lek 2,300.00

  Llak shume i lehte qe i jep super shkelqim flokut Perforcon tonet natyrale te flokut Permbane filtra mbrojtes ndaj rrezeve te demshme UV Mund ta ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Sleek Blow Out Cream
  Label.m

  Sleek Blow Out Cream

  Lek 2,300.00

  Per floke te drejte dhe te qendrueshme Rikthen njomesine e flokut e humbur nga stilimet me temperature te larte Lemon flokun dhe i jep shkelqim Mb...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Smoothing Cream
  Label.m

  Smoothing Cream

  Lek 2,300.00

  Per floke te drejte dhe te qendrueshme I pershtatshem per cdo lloj floku Redukton demtimin e flokut nga efektet e tharjes dhe shtrirjes Perdoret n...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Soft Wax
  Label.m

  Soft Wax

  Lek 2,300.00

  Qiri i bute Per mbajtje te kontrollueshme pergjate dites Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m. Salloni me ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Souffle
  Label.m

  Souffle

  Lek 2,300.00

  label.m Soufflé  Perzjerje mbrojtese dhe ushqyese me perberes te Avocados, qereshive te Barbados  dhe e ullinjeve krijon onde te lireshme me shkel...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Texture Wax Stick
  Label.m

  Texture Wax Stick

  Lek 2,300.00

  Qiri i bute qe te jep mundesin te stilosh modelete nga me te ndryshme te flokeve Krijon teksture dhe ndarje te pasterta Madhesia e produktit e ben...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Texturising Volume Spray
  Label.m

  Texturising Volume Spray

  Lek 2,300.00

  Per mbajtje afatgjate me volum pa renduar flokun Volum nga rrenja me mbajtje afatgjate Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban ...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Thickening Volume Foam
  Label.m

  Thickening Volume Foam

  Lek 2,300.00

  Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV Formule e pa yndyrshme Ap...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Volume Mousse
  Label.m

  Volume Mousse

  Lek 1,900.00

  Shkume per mbajtje dhe volum Jep volum flokut nga rrenjet tek majat Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m. ...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00