PROYOU THE TAMER SLEEK BALM

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PROYOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP - Xhel Stilues dhe Teksturues nga Revlon Professional. Teknologjia jone FRIZZ BLOCK mban floket nen kontroll duke krijuar pamje... Lexo me shume

Mbaruar
PROYOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP - Xhel Stilues dhe Teksturues nga Revlon Professional.

Teknologjia jone FRIZZ BLOCK mban floket nen kontroll duke krijuar

pamje te lemuar dhe me plot shkelqim.

Perdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur me duar dhe pastaj thajeni.

350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE TAMER SLEEK BALM

Lek 1,400.00