ARTERO SILICONE COMB TEASING 190

Brand: Artero

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Silicone Comb Teasing 190Kreher i veçante  per stiliste. Materiali: POM (Poliformaldehid). Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 120ºC. Shume fleksibel, i holle dhe i lehte. Maja te rrumbullakta per te parandaluar... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Silicone Comb Teasing 190
Kreher i veçante  per stiliste.

  • Materiali: POM (Poliformaldehid).
  • Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 120ºC.
  • Shume fleksibel, i holle dhe i lehte.
  • Maja te rrumbullakta per te parandaluar demtimin e rrenjes se flokeve.
  • Madhesia: 190cm.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes