PRO YOU THE FIXER SHIELD HEAT PROTECTION

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Fixer Shield Heat ProtectionSpraj multifunksional me shume veti, me te rendesishmet mbrojtes ndaj nxehtesise dhe kundra lageshtise. Formula jone A.R.T  system INSTALAST Shielding ofron barriere mbrojtese ndaj... Lexo me shume

Mbaruar
Pro You The Fixer Shield Heat Protection
Spraj multifunksional me shume veti, me te rendesishmet mbrojtes ndaj nxehtesise dhe kundra lageshtise.
Formula jone A.R.T  system INSTALAST Shielding ofron barriere mbrojtese ndaj lageshtise dhe nxehtesise
deri ne 230ºC. Mbroni paraprakisht floket tuaj perpara se ti stiloni me pjaster, mashe ose ti krihni me
furce vetem duke hedhur disa spray nga Fixer Shield. Floke te mbrojtur, te bukur dhe te shendetshem.
  • Barriere nga djegia
  • Barriere nga lageshtia
  • Barriere nga rrezet UV
  • Kontroll anti frizz
  • Shton butesi
  • Lehteson ne krehje
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur ose te thate nga rreth 30 cm largesi per te mbrojtur floket dhe stilimin.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Fixer Shampoo dhe Fixer Mask se njejtes linje nese keni floke te
demtuar dhe deshironi rigjenerim te shepejte.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes