PRO YOU THE AMPLIFIER BUMP UP VOLUMIZING FINISHING SPRAY

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Amplifier Volumizing Finishing Spray Spray stilues per volum. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Formula me e re meteknologjine Volume Boost siguron stilime me definicion te larte duke fryer dhe trashur fijen e flokut. Mund ta ri-stiloni sa... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Amplifier Volumizing Finishing Spray
Spray stilues per volum. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Formula me e re me
teknologjine Volume Boost siguron stilime me definicion te larte duke fryer dhe
trashur fijen e flokut. Mund ta ri-stiloni sa here te deshironi.
  • Shton Volum
  • Shton Teksture dhe Definicion
  • Ngre floket qe nga rrenja
  • Siguron kontroll

Perdorimi
Sperkateni direkt ne rrenjet e lagura, masazhojeni butesisht dhe thajeni mire.

* Keshillohet te shoqerohet me Volumizing Shampoo dhe Conditioning Foam per volum te plote qe nga rrenja.
250ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop