ARTERO SILICONE DETANGLE COMB

Brand: Artero

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Silicone Detangling CombKreher i veçante  perdoret vecanerisht per te krehur floket e dendur dhe te trashe. Perdoret shume lehte me paisje te ndryshme te parukerise si tharesja, pjastra, masha etj. Rezistent... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Silicone Detangling Comb
Kreher i veçante  perdoret vecanerisht per te krehur floket e dendur dhe te trashe. Perdoret shume lehte me paisje te ndryshme te parukerise si tharesja, pjastra, masha etj.

  • Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 120ºC.
  • Dhembeza te gjera dhe te gjata
  • Materiali: POM (Poliformaldehid).
  • Madhesia: 220cm.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes