Curl Define Shine Top Coat

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Labelm Curl Define Shine Top Coat Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin... Lexo me shume

Mbaruar
Labelm Curl Define Shine Top Coat
Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu, krijon nje shtrese mbrojtese.
Pa Sulfate, Paraben dhe Kripera

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke te thare per definicion te larte. Hidhni nje sasi te vogel dhe shtoni sipas deshires.

Perberesit Natyral
Vaj Baobab - riparon dhe mbron floket si dhe ndihmon ne krijimin  e volumit
Ekstrakt Fare Baobab - krijon hidratim afatgjate pa i renduar floket
Vaji Buriti - i pasur ne Vitamine A, rikthen vitalitetin per floke te mendafshte dhe me shkelqim. Redukton majat e dyzuara dhe mbron ndaj nxehtesise.
Shkriftues i shkelqyer per floke te ashper me kaçurrela.

Per çdo lloje floku
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Curl Define Shine Top Coat

Lek 2,300.00