PRO YOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP TEXTURIZING GEL

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Amplifier Substance Up Texturizing GelXhel teksturues per stilime me definicion te larte duke fryer dhe trashur fijen e flokut qenga rrenja por pa i renduar floket. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Per floke normal.Krijuar me teknologjine e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Amplifier Substance Up Texturizing Gel
Xhel teksturues per stilime me definicion te larte duke fryer dhe trashur fijen e flokut qe
nga rrenja por pa i renduar floket. Merrni kontrollin dhe rrisni volumin! Per floke normal.
Krijuar me teknologjine e re A.R.T Volume Boost.
  • Siguron trashesi
  • Deficicion
  • Shton Volum
Perdorimi
Aplikoni xhelin ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke te lagur, krihini floket
dhe pastaj thajini.
* Keshillohet te shoqerohet me Volumizing Shampo perpara aplikimit dhe me Finishing Spray
pas aplikimit. Per volum te plote qe nga rrenja per floke normal.
350ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop