PRO YOU THE TWISTER WAVES BEACH STYLE SPRAY

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating GelSpray stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Krijoni stilimin perfekt te plazhit! Onde me definicion per nje salty look. A.R.T System INSTA... Lexo me shume

Mbaruar
Pro You The Twister Scrunch Curl Activating Gel
Spray stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Krijoni stilimin perfekt te plazhit! Onde me
definicion per nje salty look. A.R.T System INSTA BOUNCE krijon definicion te persosur ne floket kaçurrela
duke i mbajtur ato gjithmone nen kontroll. Aplikoni Beach Activator per ondet perfekte si dallge deti dhe
per shkelqim mahnites.
  • Krijon waves
  • Jep teksture
  • Shton shkelqim
  • Pamje e sapo dale nga deti
Perdorimi
Aplikojeni disa spray ne floke te lagur dhe lerenite thahen ne menyre natyrale dhe te marrim forme natyrale.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Shampoo dhe Twister Conditioner te se njejtes linje per
rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
Per kaçurrela me definicion dhe te hidatuara aplikoni Twister Scrunch Curl Activating Gel.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes