Curl Define Foam

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Labelm Curl Define Foam Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion. Me permbajtje ekskluzive... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Labelm Curl Define Foam
Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion.
Me permbajtje ekskluzive te Rice Curl Complex per floke te shendetshem, forcon floket dhe ruan format e kaçurrelave.
Pa Paraben dhe Kripera
 
Perdorimi:
Hidhni sasine e nevojshme mbi duar dhe shperndajeni mbi floke te thare me peshqir. Stiloni sipas deshires. Aplikojeni mbi floke te thare per te rifreskuar definicionin e kaçurrelave
Perberesit Natyral:
Lule Lotus - Hidratuese dhe rinovuese
Niseshte Misri - Jep nje ndjesi te bute dhe elminon frizz
Floke te Holle/Normal
150ml
*nuk i ngrin floket*
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes