Kalo tek permbajtja

Curl Define Foam

nga Label.m
Lek 2,300.00
-

Me informo kur te vije

Labelm Curl Define Foam
Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion.
Me permbajtje ekskluzive te Rice Curl Complex per floke te shendetshem, forcon floket dhe ruan format e kaçurrelave.
Pa Paraben dhe Kripera
 
Perdorimi:
Hidhni sasine e nevojshme mbi duar dhe shperndajeni mbi floke te thare me peshqir. Stiloni sipas deshires. Aplikojeni mbi floke te thare per te rifreskuar definicionin e kaçurrelave
Perberesit Natyral:
Lule Lotus - Hidratuese dhe rinovuese
Niseshte Misri - Jep nje ndjesi te bute dhe elminon frizz
Floke te Holle/Normal
150ml
*nuk i ngrin floket*