STYLE MASTERS CALIFORNIA DAYS MOLDING CREAM

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Style Masters California Days Molding CreamKrem i lehte stilimi per modele avangarde dhe per stilime te ç'rregullta.Me kontroll mesatare dhe perfundim natyral.Perfitimet Siguron strukture shtese per stilime te çrregullta Siguron mbajtje dhe kontroll afatgjate Ndihmon per te ruajtur ngjyren e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Style Masters California Days Molding Cream
Krem i lehte stilimi per modele avangarde dhe per stilime te ç'rregullta.
Me kontroll mesatare dhe perfundim natyral.
Perfitimet
  • Siguron strukture shtese per stilime te çrregullta
  • Siguron mbajtje dhe kontroll afatgjate
  • Ndihmon per te ruajtur ngjyren e flokeve
  • Nuk peshon
  • Nuk ka rezultat te yndyrshem
  • Nuk ngjit
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thate dhe stilojeni sipas deshires.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop