PROYOU THE TWISTER DUO

Lek 2,400.00 Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Proyou Curl Activating Gel ( Texture Scrunch ) Xhel stilues kaçurrelash nga Revlon Professional.Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!Teknologjia jone Insta... Lexo me shume

Mbaruar
Proyou Curl Activating Gel ( Texture Scrunch )
Xhel stilues kaçurrelash nga Revlon Professional.
Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!
Teknologjia jone Insta Bounce krijon definicion te persosur mbi floke kaçurrela natyrale ose permanente, duke i mbajtur gjithmone nen kontroll.
Aplikoni Twister Scrunch per kaçurrela te hidratuara dhe me definicion.

Perdorimi
Aplikojeni në flokë të lagur me duar, thajeni me tharese ose me difuzor. Mund të përdoret për kaçurrela natyral ose permanent.
350ml
PROYOU THE TWISTER SHAMPOO - Shampo per kaçurrela ose onde nga Revlon Professional.

Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ondeve dhe kaçurrelave, duke siguruar hidratim dhe shkelqim maksimal.

Curl Moisturizing Shampoo, pastron flokët kaçurrelë dhe me onde butësisht, duke i lënë  hidratuar,  kontrollueshëm dhe me shkëlqim. 

Perdorimi: mund ta përdoreni çdo ditë/shpesh. Aplikojeni  flokë  lagur. 

Masazhoni butë. Shpëlajeni tërësisht.

350ml/1000ml

  • Default Title
  • PROYOU THE TWISTER SCRUNCH
  • PROYOU THE TWISTER SHAMPOO
  • PROYOU THE TWISTER CONDITIONER
Cmimi ne totalLek 5,800.00 Lek 5,100.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE TWISTER DUO

Lek 2,400.00 Lek 1,700.00