Diamond Dust Shampoo 250ml

Brand: Label.m

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

label.m Diamond Dust Shampoo   Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

label.m Diamond Dust Shampoo
 
Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere me te bute, me me shkelqim dhe ne te njejten kohe pa e renduar ate. E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Pa Sulfate, Pa Paraben
 
Grimcat e pluhurit te diamantit depertojne ne shtersat e flokeve duke hequr tepricat dhe toksinat me ingrediente te pasur ushqyes.
Shampanja vepron lehte por ne te njejten kohe deperton thelle si pastrues  natyral duke nxjerre ne pah bukurine e flokut dhe shkelqimin e tij.
 
Aplikoni shampon Diamond Dust ne floke te lagur , masazhoni  koken dhe me pas shperlajeni.
Per rezultate maksimale plotesoni trajtimin me zbutesin Diamond Dust per hidratim intensiv, zbutje dhe elesticitet.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop