Diamond Dust Shampoo 250ml

Brand: Label.m

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

label.m Diamond Dust Shampoo   Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje... Lexo me shume

Mbaruar
label.m Diamond Dust Shampoo
 
Kompleksi  ekskluziv Mikro diamant  : me diamante te zinj dhe te bardhe ,me pluhur perle ,shampanje dhe ekstrakte te trendafilit te bardhe te cilat sigurojne ushqimin  e nevojshem dhe  transformojne gjendjen e flokut duke e bere me te bute, me me shkelqim dhe ne te njejten kohe pa e renduar ate. E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Pa Sulfate, Pa Paraben
 
Grimcat e pluhurit te diamantit depertojne ne shtersat e flokeve duke hequr tepricat dhe toksinat me ingrediente te pasur ushqyes.
Shampanja vepron lehte por ne te njejten kohe deperton thelle si pastrues  natyral duke nxjerre ne pah bukurine e flokut dhe shkelqimin e tij.
 
Aplikoni shampon Diamond Dust ne floke te lagur , masazhoni  koken dhe me pas shperlajeni.
Per rezultate maksimale plotesoni trajtimin me zbutesin Diamond Dust per hidratim intensiv, zbutje dhe elesticitet.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Diamond Dust Shampoo 250ml

Lek 3,200.00