Dry Shampoo Brunette

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute Vjen ne dy variante, per floke me tone te hapura ose te erreta.  Provoni Dry Shampoo per floke me tone... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet

  • Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi
  • Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute

Vjen ne dy variante, per floke me tone te hapura ose te erreta.  Provoni Dry Shampoo per floke me tone te hapura.

Aplikojeni mbi floke te thare per te hequr yndyrnat ose ri-freskuar floket.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop