Dry Shampoo Brunette

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi Vepron si teksturues Mat me nje perfundim... Lexo me shume

Mbaruar

Ri-freskon dhe Ri-gjalleron stilimet

  • Niseshtja e Orizit vepron duke ngritur yndyrnat nga skalpi
  • Vepron si teksturues Mat me nje perfundim te bute

Vjen ne dy variante, per floke me tone te hapura ose te erreta.  Provoni Dry Shampoo per floke me tone te hapura.

Aplikojeni mbi floke te thare per te hequr yndyrnat ose ri-freskuar floket.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Dry Shampoo Brunette

Lek 2,300.00